WITAM CIĘ
BARDZO SERDECZNIE

mwevent-services

Nazywam się DJ Mikołaj Wierzbowski i od wielu lat z sukcesami mam przyjemność prowadzić imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania firmowe oraz wesela i przyjęcia. Doświadczenie zdobyte w branży pozwala mi dostarczyć najwyższej jakości usługi audiowizualne, co stanowi trzon profesjonalizmu
i wieloletniej działalności MWEVENT.

Wiem jak ważne, czasochłonne i stresujące jest odpowiednie przygotowanie imprezy firmowej, spotkania rodzinnego czy hucznego wesela, dlatego zawsze daję z siebie wszystko, aby spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Od naszego pierwszego kontaktu oddaję swoje umiejętności i doświadczenie w Twoje ręceto Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój szczególny dzień.

Najlepszym sposobem na ułożenie idealnego planu imprezowego, jest spotkanie i szczegółowe omówienie Twoich wizji i zapotrzebowania. Zawsze chętnie posłużę Ci radą, odpowiem na nurtujące pytania i pomogę rozwiać problematyczne wątpliwości. Każdego traktuję wyjątkowo i indywidualnie – w MWEVENT zaopiekuję się Tobą od początku do szczęśliwego końca!

MWEVENT TO TAKŻE

PROFESJONALNY DJ
I TECHNIK DŹWIĘKU

WYSOKIEJ KLASY
NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZ I DODATKOWE ATRAKCJE

ZOBACZ MOJE REALIZACJE

WESELA
IMPREZY FIRMOWE
KONCERTY
SKONTAKTUJ SIĘ

OPOWIEDZ MI O SOBIE
I SWOJEJ WIZJI IDEALNEJ IMPREZY

STWÓRZMY PLAN

DOPRACUJEMY RAZEM NAJDROBNIEJSZE ELEMENTY TWOJEGO WYDARZENIA

BAW SIĘ DOBRZE

PRZEŻYJ SWOJĄ WYMARZONĄ IMPREZĘ, NA KTÓREJ ZADBAM O TWÓJ DOBRY NASTRÓJ

LOKALIZACJA MWEVENT

10/10